Akcesoria

AkcesoriaCLARE, przewód EB z zaciskiem

Przewód ten służy do pomiaru obwodu ochronnego i zakończony jest zaciskiem krokodylkowym. Zastępuje sondę pomiarową i tym samym zwalnia operatora z konieczności jej trzymania podczas testu. Stosowana najczęściej z urządzeniem HAL 103 i Hal 104.

Więcej


CLARE, sygnalizator świetlny

Sygnalizator świetlny to proste urządzenie służące do wizualnej prezentacji stanu aktywności testera. Kolor czerwony - „uwaga, test w trakcie trwania”, kolor zielony - „urządzenie włączone, w stanie spoczynku”.

Więcej


CROPICO, interfejs IEEE-DO5

Cropico IEEE-488 to interfejs służący komunikacji mikroomomierzy serii Cropico 5000 z komputerem.

Więcej


CROPICO, interfejs PLC-DO5

Cropico PLC-DO5 to interfejs komunikacyjny PLC montowany w mikroomierzach serii Cropico 5000. Za jego pomocą można sterować dowolnym niemal zewnętrznym urządzeniem w oparciu o wyniki pomiaru uzyskane na mikroomomierzu.

Więcej


CROPICO, przewody HS01

Cropico HS01 to zestaw przewodów pomiarowych zakończonych sondami ostrzowymi. Często używane do pomiaru rezystancji spawów.
Długość: 3m
Zakończenie: "Duplex Handspike"

Więcej


CROPICO, przewody HS02

Cropico HS02 to zestaw przewodów pomiarowych z sondami ostrzowymi często wykorzystywany do pomiaru rezystancji spawów.
Długość: 1 x 3m
             1 x 15m
Zakończenie: "Duplex Handspike"

Więcej


CROPICO, przewody LS03

LS03 to zestaw przewodów pomiarowych (do 4-przewodowego pomiaru rezystancji) przystosowany do wielu mikroomomierzy.

Długość: 2 x 3m
Zakończenie: zacisk Kelvina duży

Więcej


CROPICO, przewody LS04

LS04 to zestaw przewodów pomiarowych (do 4-przewodowego pomiaru rezystancji) przeznaczony dla szerokiej gamy mikroomomierzy.

Długość: 1 x 3m, 1 x 15m
Zakończenie: zacisk Kelvina duży

Więcej


CROPICO, przewody LS05

Cropico LS05 to zestaw przewodów i zacisków pomiarowych do pomiaru rezystancji prądem do 10A.

Więcej


CROPICO, przewody LS06

LS06 to zestaw przewodów pomiarowych do pomiaru rezystancji metodą czteroprzewodową.
Długość: 1m
Zakończenie: zaciski Kelvina małe

Więcej


CROPICO, sonda temperatury PT01-4000

Cropico PT01-4000 to sonda temperaturowa PT100 przeznaczona do współpracy z mikroomomierzem Cropico DO4001. Dzięki jej zastosowaniu mamy możliwość wykonywania pomiarów rezystancji z kompensacją temperaturową.

Więcej


CROPICO, sonda temperatury PT02-DO5

Cropico PT02-DO5 to sonda temperaturowa PT100 przeznaczona do współpracy z mikroomomierze Cropico DO5000. Dzięki jej zastosowaniu mamy możliwość wykonywania pomiarów rezystancji z kompensacją temperaturową.

Więcej


DRUKARKA Bluetooth Elite 2

Poręczna i bardzo odporna (upadek z wysokości 1.5m) drukarka wyposażona w technologię Bluetooth oraz inteligentny system zarządzania energią dla oszczędności baterii. Etykiety są wodoodporne i uniemożliwiają ich sfałszowanie. Dodatkowo wydrukowane jest Twoje logo i kod kreskowy. Kompatybilna zarówno z produktami Seaward jak i Rigel.

Więcej


DRUKARKA Test n Tag

Drukarka Test N Tag to urządzenie służące do szybkiego i wygodnego drukowania naklejek i etykiet pozwalających na łatwą weryfikację poprawności działania badanego produktu. Umożliwia dodanie własnego logo oraz nazwy i adresu firmy, kodu kreskowego unikalnego dla danego urządzenia (usprawnia późniejsze testy) czy daty testu.

Więcej


SKANER Kodów Bluetooth

Idealne, przenośne rozwiązanie do szybkiego identyfikowania urządzeń na podstawie kodu kreskowego, wszędzie i w każdych warunkach. Bezprzewodowy, z interfejsem Bluetooth. Zasilanie wbudowanym akumulatorem ładowanym poprzez złącze USB.

Więcej


SKANER kodów przewodowy

Skaner kodów kreskowych znacznie ułatwia pracę i oszczędza czas podczas testów. Najczęściej stosowany do odczytu numeru seryjnego badanego urządzenia jak również do wyboru rodzaju testu. Po prostu podłącz skaner do kompatybilnego testera i znacznie przyspiesz swoją pracę.

Więcej