Samso

Clare Industrial Safety Instruments jest częścią spółki Seaward Group Ltd. i zajmuje się produkcją urządzeń do testowania bezpieczeństwa elektrycznego produktów. Specjalizuje się w dostarczaniu  rozwiązań dla producentów przeróżnego  sprzętu elektrycznego i elektronicznego, głównie końcowego etapu linii produkcyjnych badających zgodność  produktów z wymogami i normami bezpieczeństwa. Dzięki naszym projektom pomagamy producentom w poznaniu i uzyskaniu właściwych certyfikatów unijnych dla ich produktów. Urządzenia Clare pomagają w uzyskaniu znaku CE bądź LVD.

Link do strony producenta: www.clare.co.uk

W ofercie można znaleźć m.in. :


Clare Hal 101

Seaward Clare Hal 101 został stworzony z myślą o zwiększeniu efektywności i automatyzacji procesu testu bezpieczeństwa na liniach produkcyjnych. Wykonuje testy wytrzymałości izolacji AC, DC i rezystancji izolacji.

Więcej


Clare Hal 102

Seaward Clare Hal 102 został stworzony z myślą o zwiększeniu efektywności i automatyzacji procesu testu bezpieczeństwa na liniach produkcyjnych, dzięki zastosowaniu aż 5 wejść pomiarowych. Wykonuje testy wytrzymałości izolacji AC, DC i rezystancji izolacji.

Więcej


Clare Hal 103

Seaward Clare Hal 103 został stworzony z myślą o zwiększeniu efektywności i automatyzacji procesu testu bezpieczeństwa na liniach produkcyjnych. Wykonuje testy wytrzymałości izolacji AC,DC; rezystancji izolacji oraz rezystancji przewodu ochronnego.

Więcej


Clare Hal 104

Seaward Clare Hal 104 został stworzony z myślą o zwiększeniu efektywności i automatyzacji procesu testu bezpieczeństwa na liniach produkcyjnych.Wykonuje testy wytrzymałości izolacji AC,DC; rezystancji izolacji i rezystancji przewodu ochronnego, a także mocy i prądu upływu.

Więcej


Clare STML

Seaward Clare SafeTest Manufacturing Luminare (STML) to stosunkowo bogato wyposażony tester bezpieczeństwa elektrycznego produktów, oferujący przy tym kompaktową budow. Obsługę urządzenia ułatwia wbudowana pełna klawiatura QWERTY oraz instrukcje wyświetlane na dużym graficznym ekranie.

Więcej


Clare Safety e-Base

Clare Safety e-Base to oprogramowanie przeznaczone do współpracy z serią przemysłowych testerów bezpieczeństwa Clare Hal. Dzięki niemu możliwe jest w pełni automatyczne i dostosowane do potrzeb produkcji zdalne sterowanie testerem.

Więcej


Clare Hal LED

Seaward Clare Hal LED to wersja modelu 104 dedykowana dla branży oświetlenia LED, różni się lepszą rozdzielczością pomiaru w teście obciążenia i nieco innym zakresem tego testu. Został stworzony z myślą o zwiększeniu efektywności i automatyzacji procesu testu bezpieczeństwa na liniach produkcyjnych. Wszystkie testy powinny odbywać się w zgodzie z właściwymi normami co zapewnia nasz tester.

Więcej


Clare B255

Seaward Clare B255 to prosty, analogowy, wielofunkcyjny tester bezpieczeństwa do badań zgodności z wieloma normami. Wykonuje test wysokonapięciowy, przewodu ochronnego oraz test obciążenia.

Więcej


Clare B433R

Seaward Clare B433R to bardzo prosty, analogowy tester rezystancji przewodu ochronnego. Pomiar wykonywany jest prądem 25A AC a wynik obrazuje wskaźnik wychyłowy.

Więcej