Samso

Seaward to marka istniejąca na rynku już ponad 25 lat. W tym czasie wypracowała sobie pozycje lidera w klasie testerów bezpieczeństwa elektrycznego urządzeń elektrycznych (PAT Testery). Z czasem oferta firmy powiększyła się o asortyment do pomiarów instalacji elektrycznych oraz do pomiarów systemów wysokiego napięcia. Dziś to jeden z najlepiej znanych i uznanych na świecie producentów urządzeń z zakresu bezpieczeństwa.

Link do strony producenta www.seaward.co.uk

W ofercie Seaward można znaleźć m.in.:


Seaward PowerTest 1557

PowerTest 1557 to urządzenie przeznaczone do pełnego pomiaru instalacji elektrycznej.Dzięki swojej wyjątkowej budowie i niespotykanej nigdzie indziej sondzie pomiarowej przyrząd jest łatwy w użyciu i skraca czas pracy umożliwiając m. in. odczyt wyników na wysokości wzroku i niezwykłe bezpieczeństwo użytkowania.

Więcej


Seaward ERT 1557

ERT 1557 to specjalistyczny przyrząd do pomiaru rezystancji uziemień oraz rezystywności gruntu.Szeroka gama testerów, wyjątkowo łatwa obsługa i pamięć wyników przekłada się na jeszcze szybsze i dokładniejsze wykonanie pomiarów.

Więcej


Seaward IRT 1557

Seaward IRT 1557 to skuteczny miernik rezystancji izolacji oraz ciągłości przewodów.Podobnie jak cała reszta produktów marki Seaward wyposażony jest w wyjątkową zintegrowaną sondę pomiarową, która jak nigdy wcześniej ułatwi Ci pomiary.

Więcej


Seaward Seria KD1E

Seria wskaźników KD1E to neonowe bądź cyfrowe urządzenie wskazujące występowanie wysokiego napięcia w instalacji.

Więcej


Seaward Seria PR

Seaward seria PR to wskaźniki faz, neonowe bądź cyfrowe. Urządzenie składające się z dwóch części umożliwiające pomiar napięcia lub wskazania fazy w instalacjach wysokiego napięcia.

Więcej


Seaward Halo Hook

Seaward Halo Hook to przenośny amperomierz do dokładnego pomiaru prądu w przewodach o wysokim napięciu.Przystosowany do pomiarów w zakresie 0 - 2000A i systemach do 40 kV. Stosowane na przykład do pomiaru rozłożenia obciążenia poszczególnych faz.

Więcej


Seaward L Plus

Seaward L Plus to specjalnie zaprojektowany amperomierz do pomiarów prądu w dużych przewodach. Możliwość pomiaru przewodu o średnicy do 100mm daje różnorodne możliwości zastosowania jak np. pomiar prędu w porcelanowych bezpiecznikach linii zasilających.

Więcej


Seaward PAT Guard

Seaward PAT Guard to oprogramowanie służące do przechowywania danych z PAT testerów Seaward. Dzięki aplikacji możesz przechowywać wszystkie wyniki swoich testów wraz z informacją na temat mierzonych urządzeń.

Więcej


Seaward AGL-5

Seaward AGL-5 to neonowy wskaźnik napięcia dedykowany dla lotniskowych systemów oświetlenia. Potwierdza on występowanie napięcia wyższego niż 50V AC i może pracować w systemach do 5kV.

Więcej


PrimeTest 100

Seaward PrimeTest 100 to prosty, manualny tester bezpieczeństwa elektrycznego. Posiada trzy tryby pomiaru: Klasa I, Klasa II oraz przewód/przedłużacz. Wystarczy podłączyć badane urządzenie i wybrać właściwy przycisk i już.

Więcej