Pomiar Małej Rezystancji

Pomiar Małej RezystancjiCropico Seria DO4000

Seria Cropico DO4000 to niewielkie, ale bardzo zaawansowane mierniki do pomiaru małych rezystancji.Mieści się w dłoni, ale mimo to wykonuje czteroprzewodowy pomiar rezystancji prądem do 1A w obu kierunkach jego przepływu. Dzięki temu urządzeniu już nie musisz niczego poświęcać wszystkie najważniejsze cechy zamknięte zostały w tym mikroomomierzu.

Więcej


Cropico Seria DO5000

Seria Cropico DO5000 to wszystkie najbardziej zaawansowane funkcje pomiaru małych rezystancji w jednym urządzeniu. To typowe profesjonalne mierniki laboratoryjne i do kontroli produkcji. Takie cechy jak: regulowany prąd pomiaru z krokiem 1%, pamięć  wyników, programowane limity Hi/Lo, kompensacja temperatury czt funkcje statystyczne to jeszcze nie koniec możliwości tego urządzenia.

Więcej


Cropico DO4A

Cropico DO4A to średnio zaawansowany, cyfrowy, czteroprzewodowy miernik małych rezystancj. Umożliwia pomiar rezystancji na sześciu zakresach, najmniejszy 40mΩ.Dzięki zasilaniu zarówno sieciowemu jak i akumulatorowemu możemy swobodnie przenosić urządzenie.

Więcej


Cropico DO7 PLUS

Cropico DO7 Plus to najnowszy miernik małych rezystancji marki Cropico. Dzięki swoim niezwykłym cechom wyznacza kierunek w pomiarze małych rezystancji. Wyposażony w duży graficzny wyświetlacz LCD daje możliwość rysowania charakterystyk na podstawie wykonywanych pomiarów. Pomiar wykonany jest czteroprzewodowo na jednym z siedmiu zakresów, bądz przy użyciu automatycznego wyboru zakresu.

Więcej


Cropico DO7

Cropico DO7 to bardzo mocny cyfrowy omomierz o prądzie pomiarowym do 10A. Umożliwia bardzo dokładne pomiary bardzo małych rezystancji i charakteryzuje się najniższym zakresem pomiarowym 600µΩ. Pomiar jest czteroprzewodowy, a wynik wyświetlany na bardzo czytelnym wyświetlaczy LED.

Więcej


Cropico DO7E

Cropico DO7E to cyfrowy miernik małych rezystancji o wszechstronnym zastosowaniu. Pomiar prądem do 10A i sześć zakresó pomiarowych pozwala dowolnie wykorzystać to urządzenie. Ładowany poprzez wbudowaną łądowarkę akumulator pozwala na ponad tysiąc pomiarów na najniższym zakresie.

Więcej


Cropico DO7010

Cropico DO7010 to bardzo wygodny w użyciu i wyjątkowo kompaktowy mikroomomierz cyfrow. Umożliwia pomiar prądem o wartości 1A lub 10A dla rezystancji z zakresu 6mΩ do 6Ω. Pomiar może byc dowolnie wyzwalany np. poprze podłączenie przewodów do obiektu lub po wciśnięciujednego przycisku.

Więcej


CROPICO, ławy pomiarowe serii CO

Seria Cropico CO to ławy pomiarowe przeznaczone do pomiarów rezystancji np. przewodów określonej długości, najczęściej 1m. Współpracują doskonale z naszymi omomierzami w sekcjach kontroli jakości producentów kabli i przewodów. Dostępne są również modele wyposażone w łaźnie wodną z kontrolowana temperaturą.

Więcej