DRUKARKA Test n Tag

Drukarka stacjonarna
DRUKARKA Test n Tag

Opis

Oferta / zapytanie

Drukarka Test N Tag to urządzenie służące do szybkiego i wygodnego drukowania naklejek i etykiet pozwalających na łatwą weryfikację poprawności działania badanego produktu. Umożliwia dodanie własnego logo oraz nazwy i adresu firmy, kodu kreskowego unikalnego dla danego urządzenia (usprawnia późniejsze testy) czy daty testu. Drukowanie bezpośrednio z urządzenia testującego zabezpiecza dokładność i prawdziwość informacji.


Kompatybilność


Clare STML

Seaward Clare SafeTest Manufacturing Luminare (STML) to stosunkowo bogato wyposażony tester bezpieczeństwa elektrycznego produktów, oferujący przy tym kompaktową budow. Obsługę urządzenia ułatwia wbudowana pełna klawiatura QWERTY oraz instrukcje wyświetlane na dużym graficznym ekranie.

Więcej


Clare Hal LED

Seaward Clare Hal LED to wersja modelu 104 dedykowana dla branży oświetlenia LED, różni się lepszą rozdzielczością pomiaru w teście obciążenia i nieco innym zakresem tego testu. Został stworzony z myślą o zwiększeniu efektywności i automatyzacji procesu testu bezpieczeństwa na liniach produkcyjnych. Wszystkie testy powinny odbywać się w zgodzie z właściwymi normami co zapewnia nasz tester.

Więcej